Zakład Konstrukcji i Ekspertyz
TECHMARIN Sp. z o.o.
 eng
 rus
 de
 
 Nawigator: Strona główna » Nota prawna

 Produkty
Stalowe ramy fundamentowe,
podpory i uchwyty rurociągów,
pakiety ślizgowe...
więcej »

 Technologie
Technologia naprawy poprzez tulejowanie bloku silnika głównego ZL i AL na statkach w rejsie, technologia zmiany fundamentowania ciężkich maszyn i urządzeń, technologia płytkowania bloków turbin niskoprężnych o mocy 220 i 500 MW w elektrowniach... więcej »

 Więcej o naszych produktach i technologiach »

 Publikacje
Nowy sposób naprawy posadowienia ciężkich maszyn i urządzeń na przykładzie motosprężarek GMVH 12.
czytaj cały »

Zastosowanie własnych oraz zmodyfikowanych technologii z przemysłu stoczniowego w polskim gazownictwie.
czytaj cały »

 Wszystkie publikacje »

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o "Ochronie Praw Autorskich i Praw Pokrewnych", wszelkie prawa ZKiE TECHMARIN Sp. z o.o. do nazwy TECHMARIN, a także: logo, znaków graficznych oraz wszelkich innych dokumentów i materiałów publikowanych na stronie, są zastrzeżone i podlegają ochronie. Jako zastrzeżone i zarejestrowane znaki towarowe stanowią wyłączną własność ZKiE TECHMARIN Sp. z o.o. Z wyjątkiem miejsc, w których zostało to wyraźnie zaznaczone, żadne informacje ze stron TECHMARIN nie mogą być kopiowane, powielane oraz reprodukowane w żadnej formie, bez zgody ZKiE TECHMARIN Sp. z o.o. udzielonej na piśmie, bądź bez podania źródła tych informacji.

Dane osobowe będą przetwarzane przez ZKiE TECHMARIN z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dn. 27.8.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).

Copyright © 1999-2018 ZKiE TECHMARIN Sp. z o.o.
All rights reserved.
Aktualizacja: 10 maja 2018


Pomoc | Nota prawna
Poprawny CSS!